logo
icon
Ordinační doba
Po - Pá 7:30 - 19:00
Recepce : +420 277 003 100 Ordinační doba: Po - Pá 7:30 - 19:00

Plastika a operace očních víček (Praha)

Oční víčka jsou jednou z nejvýraznějších částí obličeje a hrají klíčovou roli jak v estetice, tak i ve funkcionalitě očí. Pro mnoho lidí může být plastika očních víček přínosem nejen vzhledově, ale také může pomoci zlepšit zrak i celkové pohodlí. Na naší soukromé klinice se řeší plastika očních víček i péče po operaci očních víček tak, aby naši pacienti dosáhli požadovaných výsledků s maximální péčí při dodržení těch nejvyšších bezpečnostních standardů.

Pokud máte zájem o plastickou chirurgii horních nebo dolních očních víček, neváhejte nás kontaktovat. Naše klinika poskytuje individuální konzultace a komplexní péči, abychom dosáhli těch nejlepších výsledků. S důvěrou se na nás obraťte.

Operace dolních víček a plastika horních víček

Naše soukromá oční klinika vám poskytne prvotřídní péči. Dolní oční víčka mohou být náchylná k tvorbě puchýřů, kruhů a výrazů únavy, které mohou výrazně ovlivnit celkový vzhled obličeje. Naše plastika víček je navržena tak, aby odstranila přebytečný tuk, kůži a svalové tkáně, které mohou přispívat k těmto problémům. Pokud vás tedy čeká operace dolních víček, cena, kterou zaplatíte, se vyplatí. Výsledkem jsou totiž hladká a svěží dolní víčka, která dodávají obličeji mladistvější vzhled a zlepšují celkovou estetiku.

Horní víčka mohou být náchylná k převislé kůži a povislému tuku (tzv. povislá víčka), což může vést k estetickým nedostatkům a dokonce i omezení periferního vidění. Povislé oční víčko dokáží naše chirurgické postupy zlepšit, respektive odstranit nadbytečnou kůži a tuk, čímž dosáhneme revitalizace a rozjasnění tváře. Tyto operace jsou prováděny s precizností a ohledem na individuální potřeby každého pacienta, s důrazem na minimalizaci jizev. Ze zkušenosti víme, že dochází k obnovení přirozeného tvaru a funkce víček.

Nejlepší operace horních víček: cena

Blefaroplastika očních víček, též známá jako plastická operace víček, je procedura, která se provádí buď v lokální nebo celkové anestezii. Cena operace očních víček se liší v návaznosti na náročnost zákroku a zvolenou anestezii.

Tato operace je zaměřena na odstranění nadbytečné kůže na víčkách nebo na korekci tukových výdutí na dolních víčkách. Korigovat víčka lze buď chirurgicky, nebo v ATODA Medical provádíme také operace spodních víček laserem (laserová korekce je možná pouze u dolních víček). Oddělení oftalmologie vám představí, jak probíhá úprava víček (tedy běžná či laserová operace očních víček), ceník i rekonvalescence.

 

Plastická operace očních víček: cena

Při provádění plastické chirurgie očních víček klade naše klinika důraz na bezpečnost, pohodlí a individuální péči o každého pacienta. Není to jen planá fráze. Veškeré zákroky provádíme na našem zákrokovém sálku, kde vás při výkonu může personál zakrýt příjemnou přikrývkou, vy se odreagujete poslechem vaší oblíbené hudby a během procedury může být navíc přítomna i vaše blízká osoba.

Naše týmy zkušených chirurgů a ošetřovatelského personálu mají bohaté zkušenosti s těmito procedurami a používají nejmodernější techniky a vybavení, aby dosáhli optimálních výsledků.

Máte dotaz? Nebo se chcete objednat? Napište nám!
Naši pacienti nejvíce oceňují
photo
Dorota Kremer
starstarstarstarstar
Atoda má velice příjemný a profesionální přístup ke klientovi. Snaží se najít vždy řešení, které klienta uspokojí a celý personál je maximálně vstřícný, pečlivý a ochotný.
photo
Sabina Günther
starstarstarstarstar
Docházím s roční dcerou k paní doktorce Podstolské. Jsem velmi spokojená s jejím individuálním přístupem, ochotou řešit i zdánlivé maličkosti. Samozřejmostí je profesionální a zároveň přátelský přístup. Také jsem ráda za příjemnou ordinaci s hracím kobercem, vyhřívaním nad přebalovacím pultem, možnost vjet s kočárkem až do ordinace. Péče sester a jejich asistence při prohlídkách je absolutně nadstandardní. Oceňuji i smskový systém, který včasné připomíná termín kontroly/vyšetření.
Zpráva
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.