logo
icon
Ordinační doba
Po - Pá 7:30 - 19:00
Recepce : +420 277 003 100 Ordinační doba: Po - Pá 7:30 - 19:00

Ultrazvukové vyšetření zdarma

Komplexní ultrazvukové vyšetření dutiny břišní a štítné žlázy, jako součást vstupní komplexní prohlídky u praktického lékaře.

Diagnostický ultrazvuk je prověřená, zcela neinvazivní, bezpečná a velmi efektivní zobrazovací metoda.

Sonografické vyšetření (UZ) je nezbytným diagnostickým nástrojem pro preventivní vyšetření a samozřejmě je zcela nepostradatelné při jakýchkoliv patologických obtížích.

 

Staňte se v období od 1.7.2020 do 31.8.2020 členy některého z našich programů EXTRA, PLUS / PLUS Junior nebo BASIC a získejte tak komplexní ultrazvukové vyšetření zdarma!

 

Jste již našimi klienty a členy některého z našich Programů?

Pak právě Vám nabízíme velmi výhodné ceny za preventivní komplexní UZ vyšetření provedené v období  1.7. - 31.8.2020:

  • pro stávající klienty našeho programu EXTRA: zcela zdarma
  • pro stávající klienty našeho programu PLUS/PLUS Junior: 400 Kč
  • pro stávající klienty našeho programu BASIC: 500 Kč
  • pro ostatní nabízíme provedení preventivního komplexního sono břicha za cenu 1500.-Kč.

Tato nabídka platí pro naše dospělé i dětské pacienty.

 

Neváhejte a objednejte se na naší recepci ATODA Medical.

 

Nabízíme ultrazvuková vyšetření u dětí i dospělých:

  • celé oblasti dutiny břišní (ledviny, játra, močové ústrojí, slinivka, žaludek atd.)
  • krku (včetně štítné žlázy a slinných žláz)
  • prsou a uzlin
  • gynekologický ultrazvuk a ultrazvuk plodu
  • cévní a žilní systém
  • kyčlí – pouze novorozenci

 

Máte dotaz? Nebo se chcete objednat? Napište nám!
Naši pacienti nejvíce oceňují
photo
Nada Soukupová
starstarstarstarstar
Atoda Medical je soukromé zařízení a jeho ceny jsou totožné s ostatními zařízeními tohoto druhu. Za to ale máme my klienti bonus v podobě nadstandardních služeb a za tím si stojím!!! Všichni lékaři, sestřičky ale i slečny recepční tvoří podle mého názoru skvělý tým a já se do této kliniky vždy těším. A že nejsem zrovna pacient, který si nechá všechno líbit:-) Mám svoje nároky, které nemůžu říci, že by nebyli plněny. Proto jsem si opět prodloužila registraci a zřejmě to tak i zůstane do budoucna. Chtěla bych poděkovat paní Karolíně Hrubé, která si získala moji důvěru a moc mě pomohla v situaci, se kterou jsem si nevěděla rady.Je to člověk na svém místě a velký profesionál. :-) Děkuji i všem ostatním .....
photo
Eva Mom Platts
starstarstarstarstar

Atoda medical není jen tak ledajaká lékařská klinika, je to domov daleko od domova, když potřebujete péči o své děti. Od chvíle, kdy vejdete dovnitř, do chvíle, kdy odejdete, se cítíte vítáni, cítíte se opečováváni, cítíte se pochopeni. Recepce je čistá, prostorná, všechny recepční a recepční byli dobře vyškoleni a měli bezvadné chování, vidíte 2 pohovky, velký stůl pro pacienty, krásné a uklidňující umění na stěnách, české, anglické, německé knihy na poličce, pokud dostanete žízeň, při čekání máte občerstvení k dispozici ihned. Koupelny jsou také v areálu. Pokoje lékařů jsou dobře osvětlené, čisté, vybavené nástroji potřebnými pro vaši péči. Komunikoval jsem se společností Atoda medical prostřednictvím telefonu a e-mailu a vždy rychle odpověděli. Vřele doporučuji Atodu medical jednotlivcům i rodinám. Moje děti viděly MUDR. Podstolská, která byla milá, nikdy nespěchala, byla znalá, dobře se s ní domluvila, mluvila česky a anglicky (jsem Češka, vdaná v zahraničí).

Zpráva
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.