logo
icon
Ordinační doba
Po - Pá 7:30 - 19:00
Otevírací doba během vánočních svátků, budova A: 25.12. zavřeno, 26.12. zavřeno, 27.12. 7:30-16h, 28.12. 7:30-19h,          29.12. 7:30-16h, 1.1.2024 zavřeno
Více informací
Recepce : +420 277 003 100 Ordinační doba: Po - Pá 7:30 - 19:00
Otevírací doba během vánočních svátků, budova A: 25.12. zavřeno, 26.12. zavřeno, 27.12. 7:30-16h, 28.12. 7:30-19h,          29.12. 7:30-16h, 1.1.2024 zavřeno Více informací

Urogynekologie Praha: Od inkontinence po prolaps orgánů pánevního dna

Momentálně nenabízíme urogynekologii jako samostatnou specializaci, přesto jsme vždy připraveni Vám nabídnout odbornou péči v oblasti urologie nebo gynekologie. Pokud máte konkrétní otázky nebo potřebujete poradit, neváhejte se na nás obrátit. 

Vyšetření na urogynekologii
může podchytit a vyřešit problémy, které by vás jinak mohli trápit po zbytek života. Mezi tyto potíže spadá:

  • inkontinence (únik moči) a močové retence,
  • prolaps orgánů pánevního dna,
  • a jiné poruchy pánevního dna.

ATODA Medical poskytuje komplexní péči, věnuje se diagnostice, zabývá se problémy s inkontinencí, opakujícími se záněty močových cest, urologickým cévkováním, sestupem pánevních orgánů a dalších potíží spojených s touto oblastí. Zaobírá se také estetickou gynekologií a odstranění následků porodu.

Ambulance státních zařízení jsou často přeplněné, v ATODA Medical se ale můžete objednat vždy na přesný čas bez jakéhokoliv čekání s velmi krátkou čekací dobou. Po dohodě lze získat termín i ve večerních hodinách.

 

Urogynekologické vyšetření, na kterém stanovíme diagnózu a řekneme, jak vše léčit

Konzervativními i inovativními metodami řešíme s pacientkami obtěžující nepatrnou i častou inkontinenci moči, která trápí desítky procent žen a může mít negativní vliv na jejich kvalitu života. Prolaps pánevních orgánů, stejně jako všechny další problémy (včetně úniku moči), řešíme v závislosti na velikosti obtíží. V některých případech stačí rehabilitace či farmakoterapie, jindy je třeba přistoupit k operaci.

Urogynekologická poradna a ambulance ATODA Medical poskytuje pacientkám kvalitní komplexní péči v klidném prostředí, kde jim je vysvětlena diagnóza i způsob, jakým je třeba zdravotní potíže řešit.

MUDr. Marcela Lincová - Fotka
MUDr. Marcela Lincová
Urogynekologie
Čeština Angličtina
Přečíst více
Máte dotaz? Nebo se chcete objednat? Napište nám!
Naši pacienti nejvíce oceňují
photo
Zdeněk Dvořák
starstarstarstarstar
Přístup personálu, zorganizování pacientů, obecně kvalita poskytované péče.
photo
Petr Koubský
starstarstarstarstar
Po několika měsících od registrace jsem naprosto spokojen. Výtečná praktická lékařka i specializované služby, termínově pružní, příjemná recepce. Lidský přístup. Tahle si představuju lékařskou péči! Skvěle vynaložené peníze. Mimochodem, včas rozpoznali, že to na obličeji, o čem jsem si myslel, že je znamínko, není tak docela znamínko, a odeslali mě na životně důležitou operaci. Díky.
Zpráva
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.