Urogynekologie Praha: Od inkontinence po prolaps orgánů pánevního dna

Vyšetření na urogynekologii může podchytit a vyřešit problémy, které by vás jinak mohli trápit po zbytek života. Mezi tyto potíže spadá:

  • inkontinence (únik moči) a močové retence,
  • prolaps orgánů pánevního dna,
  • a jiné poruchy pánevního dna.

ATODA Medical poskytuje komplexní péči, věnuje se diagnostice, zabývá se problémy s inkontinencí, opakujícími se záněty močových cest, urologickým cévkováním, sestupem pánevních orgánů a dalších potíží spojených s touto oblastí. Zaobírá se také estetickou gynekologií a odstranění následků porodu.

Ambulance státních zařízení jsou často přeplněné, v ATODA Medical se ale můžete objednat vždy na přesný čas bez jakéhokoliv čekání s velmi krátkou čekací dobou. Po dohodě lze získat termín i ve večerních hodinách.

VELMI KRÁTKÁ ČEKACÍ DOBA
VELMI KRÁTKÁ ČEKACÍ DOBA
<p>Objednání na přesný čas – Žádné čekání</p>

Objednání na přesný čas – Žádné čekání

<p>Lékaři mají dostatek času se vám věnovat</p>

Lékaři mají dostatek času se vám věnovat

Příjemné domácí prostředí
Příjemné domácí prostředí

 

Urogynekologické vyšetření, na kterém stanovíme diagnózu a řekneme, jak vše léčit

Konzervativními i inovativními metodami řešíme s pacientkami obtěžující nepatrnou i častou inkontinenci moči, která trápí desítky procent žen a může mít negativní vliv na jejich kvalitu života. Prolaps pánevních orgánů, stejně jako všechny další problémy (včetně úniku moči), řešíme v závislosti na velikosti obtíží. V některých případech stačí rehabilitace či farmakoterapie, jindy je třeba přistoupit k operaci.

Urogynekologická poradna a ambulance ATODA Medical poskytuje pacientkám kvalitní komplexní péči v klidném prostředí, kde jim je vysvětlena diagnóza i způsob, jakým je třeba zdravotní potíže řešit.

Objednejte se ještě dnes

Chci objednat k lékaři
Recepce
oh +420 277 003 100
oh PO - PÁ 8:00 - 19:00