logo
icon
Ordinační doba
Po - Pá 7:30 - 19:00
Recepce : +420 277 003 100 Ordinační doba: Po - Pá 7:30 - 19:00

Urogynekologie Praha: Od inkontinence po prolaps orgánů pánevního dna

Momentálně nenabízíme urogynekologii jako samostatnou specializaci, přesto jsme vždy připraveni Vám nabídnout odbornou péči v oblasti urologie nebo gynekologie. Pokud máte konkrétní otázky nebo potřebujete poradit, neváhejte se na nás obrátit. 

Vyšetření na urogynekologii
může podchytit a vyřešit problémy, které by vás jinak mohli trápit po zbytek života. Mezi tyto potíže spadá:

  • inkontinence (únik moči) a močové retence,
  • prolaps orgánů pánevního dna,
  • a jiné poruchy pánevního dna.

ATODA Medical poskytuje komplexní péči, věnuje se diagnostice, zabývá se problémy s inkontinencí, opakujícími se záněty močových cest, urologickým cévkováním, sestupem pánevních orgánů a dalších potíží spojených s touto oblastí. Zaobírá se také estetickou gynekologií a odstranění následků porodu.

Ambulance státních zařízení jsou často přeplněné, v ATODA Medical se ale můžete objednat vždy na přesný čas bez jakéhokoliv čekání s velmi krátkou čekací dobou. Po dohodě lze získat termín i ve večerních hodinách.

 

Urogynekologické vyšetření, na kterém stanovíme diagnózu a řekneme, jak vše léčit

Konzervativními i inovativními metodami řešíme s pacientkami obtěžující nepatrnou i častou inkontinenci moči, která trápí desítky procent žen a může mít negativní vliv na jejich kvalitu života. Prolaps pánevních orgánů, stejně jako všechny další problémy (včetně úniku moči), řešíme v závislosti na velikosti obtíží. V některých případech stačí rehabilitace či farmakoterapie, jindy je třeba přistoupit k operaci.

Urogynekologická poradna a ambulance ATODA Medical poskytuje pacientkám kvalitní komplexní péči v klidném prostředí, kde jim je vysvětlena diagnóza i způsob, jakým je třeba zdravotní potíže řešit.

MUDr. Marcela Lincová - Fotka
MUDr. Marcela Lincová
Gynekologie a urogynekologie
Čeština Angličtina
Přečíst více
Máte dotaz? Nebo se chcete objednat? Napište nám!
Naši pacienti nejvíce oceňují
photo
Ana Fate
starstarstarstarstar

Skvělá klinika, velmi ochotné příjemné recepční! Navštívili jsme dermatoložku a byla prostě perfektní, cítíte se mnohem klidněji, když jste v rukou profesionála. Žádné čekání, přesně podle plánu a dokonce i káva je skvělá :)

photo
Lenka Mariankova
starstarstarstarstar

Doporučuji

Zpráva
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.