logo
icon
Ordinační doba
Po - Pá 7:30 - 19:00
Recepce : +420 277 003 100 Ordinační doba: Po - Pá 7:30 - 19:00

Komplexní vyšetření zdravotního stavu (Praha)

Trápí vás nekonečné zdravotní obtíže, na které nemá praktický lékař či v případě dětí oddělení pediatrie odpověď? V ATODA Medical dýcháme za to, abychom vám pomohli! Mimořádná lékařská prohlídka může odhalit řadu důležitých informací o vašem zdraví a stavu tělesných funkcí. Celkové vyšetření zdravotního stavu obsahuje například:

 • lékařské celkové vyšetření organismu a komplexní vyšetření těla,
 • posouzení rodinné anamnézy se zaměřením na rizika z ní vyplývající, 
 • laboratorní testy funkce jater, žlučových cest, ledvin a vnitřního prostředí,
 • kontrolu krevní hladiny cukru, cholesterolu a dalších tuků,
 • stanovení krevního obrazu a zánětlivých aktivit v těle (měření sedimentace krve a CRP),
 • testy štítné žlázy,
 • chemické a mikroskopické vyšetření moči,
 • provedení krevního testu na rakovinu prostaty (PSA) u mužů nad 40 let,
 • vyšetření mikroskopického množství krve ve stolici (test na okultní krvácení od 50 let),
 • vystavení žádanky na mamografii u žen nad 45 let,
 • provedení elektrokardiografického vyšetření srdce (EKG),
 • kompletní rozbor krve,
 • a mnoho dalšího …

Preventivní prohlídka u praktického lékaře je samozřejmě zakončena doporučeními týkající se zdravějšího životního stylu, léčby, prevence a dalších kroků, které byste měli podniknout pro udržení optimálního zdraví.

Kompletní vyšetření celého těla (cena a přístup)

Celkové kompletní vyšetření těla zahrnuje veškerá fyzikální vyšetření a důkladnou péči o vaše zdraví. Náš přístup ke klientům je založen na lidskosti i respektu. Ke každému pacientovi přistupujeme individuálně, klade se u nás důraz na osobní přístup, pečlivost a vzájemnou důvěru, což považujeme za základní kameny zdravotní péče.

Láká vás celková komplexní zdravotní prohlídka a žijete v pražské metropoli nebo okolí? V takovém případě můžete provést telefonickou nebo e-mailovou rezervaci do naší kliniky ATODA Medical. Potěší vás snadná dostupnost a flexibilní ordinační hodiny, které jsou vhodné i pro ty nejvytíženější. Pokud se náhodou ocitnete poblíž, zastavte se osobně a domluvte si u našich profesionálních a usměvavých recepčních termín, který vám bude vyhovovat.

Kvalitní lékařské prohlídky s moderními přístroji a špičkovým vybavením

S každým klientem podrobně konzultujeme komplexní vyšetření zdravotního stavu. Cena je sjednána individuálně, na míru dle vašich obtíží. Vaše zdraví je pro nás prioritou, a proto se vždy snažíme identifikovat hlavní příčinu vašich potíží a nabídnout vhodné řešení. Věříme, že každý pacient si zaslouží individuální a komplexní péči, která povede k celkovému zlepšení jeho zdravotního stavu.

ATODA Medical vyniká díky své schopnosti poskytovat komplexní lékařskou péči na jednom místě. Naše řady zaplňují excelentní specialisté a odborníci v každém lékařském oboru, kteří mají bohaté zkušenosti a dovednosti.

Máte dotaz? Nebo se chcete objednat? Napište nám!
Naši pacienti nejvíce oceňují
photo
Ana Fate
starstarstarstarstar

Skvělá klinika, velmi ochotné příjemné recepční! Navštívili jsme dermatoložku a byla prostě perfektní, cítíte se mnohem klidněji, když jste v rukou profesionála. Žádné čekání, přesně podle plánu a dokonce i káva je skvělá :)

photo
Frantisek Zeman
starstarstarstarstar
Super přístup a kvalita převyšuje cenu. Velmi doporučuji
Zpráva
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.