logo
icon
Ordinační doba
Po - Pá 7:30 - 19:00
Recepce : +420 277 003 100 Ordinační doba: Po - Pá 7:30 - 19:00

Komplexní vyšetření zdravotního stavu (Praha)

Trápí vás nekonečné zdravotní obtíže, na které nemá praktický lékař či v případě dětí oddělení pediatrie odpověď? V ATODA Medical dýcháme za to, abychom vám pomohli! Mimořádná lékařská prohlídka může odhalit řadu důležitých informací o vašem zdraví a stavu tělesných funkcí. Celkové vyšetření zdravotního stavu obsahuje například:

 • lékařské celkové vyšetření organismu a komplexní vyšetření těla,
 • posouzení rodinné anamnézy se zaměřením na rizika z ní vyplývající, 
 • laboratorní testy funkce jater, žlučových cest, ledvin a vnitřního prostředí,
 • kontrolu krevní hladiny cukru, cholesterolu a dalších tuků,
 • stanovení krevního obrazu a zánětlivých aktivit v těle (měření sedimentace krve a CRP),
 • testy štítné žlázy,
 • chemické a mikroskopické vyšetření moči,
 • provedení krevního testu na rakovinu prostaty (PSA) u mužů nad 40 let,
 • vyšetření mikroskopického množství krve ve stolici (test na okultní krvácení od 50 let),
 • vystavení žádanky na mamografii u žen nad 45 let,
 • provedení elektrokardiografického vyšetření srdce (EKG),
 • kompletní rozbor krve,
 • a mnoho dalšího …

Preventivní prohlídka u praktického lékaře je samozřejmě zakončena doporučeními týkající se zdravějšího životního stylu, léčby, prevence a dalších kroků, které byste měli podniknout pro udržení optimálního zdraví.

Kompletní vyšetření celého těla (cena a přístup)

Celkové kompletní vyšetření těla zahrnuje veškerá fyzikální vyšetření a důkladnou péči o vaše zdraví. Náš přístup ke klientům je založen na lidskosti i respektu. Ke každému pacientovi přistupujeme individuálně, klade se u nás důraz na osobní přístup, pečlivost a vzájemnou důvěru, což považujeme za základní kameny zdravotní péče.

Láká vás celková komplexní zdravotní prohlídka a žijete v pražské metropoli nebo okolí? V takovém případě můžete provést telefonickou nebo e-mailovou rezervaci do naší kliniky ATODA Medical. Potěší vás snadná dostupnost a flexibilní ordinační hodiny, které jsou vhodné i pro ty nejvytíženější. Pokud se náhodou ocitnete poblíž, zastavte se osobně a domluvte si u našich profesionálních a usměvavých recepčních termín, který vám bude vyhovovat.

Kvalitní lékařské prohlídky s moderními přístroji a špičkovým vybavením

S každým klientem podrobně konzultujeme komplexní vyšetření zdravotního stavu. Cena je sjednána individuálně, na míru dle vašich obtíží. Vaše zdraví je pro nás prioritou, a proto se vždy snažíme identifikovat hlavní příčinu vašich potíží a nabídnout vhodné řešení. Věříme, že každý pacient si zaslouží individuální a komplexní péči, která povede k celkovému zlepšení jeho zdravotního stavu.

ATODA Medical vyniká díky své schopnosti poskytovat komplexní lékařskou péči na jednom místě. Naše řady zaplňují excelentní specialisté a odborníci v každém lékařském oboru, kteří mají bohaté zkušenosti a dovednosti.

Máte dotaz? Nebo se chcete objednat? Napište nám!
Naši pacienti nejvíce oceňují
photo
Zdeněk Dvořák
starstarstarstarstar
Přístup personálu, zorganizování pacientů, obecně kvalita poskytované péče.
photo
Džejkob Jakubisko Dejvidson
starstarstarstarstar
Perfektní klinika, velmi zkušení lékaři, profesionální a šetrný přístup jak lékařů tak personálu. Jsem na této klinice půl roku a už bych neměnil, jsem maximálně spokojen.
Zpráva
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.