logo
icon
Ordinační doba
Po - Pá 7:30 - 19:00
Recepce : +420 277 003 100 Ordinační doba: Po - Pá 7:30 - 19:00

Kompletní krevní testy samoplátce bez čekání

Krevní rozbor nám pomáhá získat cenné informace o vašem zdravotním stavu. Může se jednat například o hladinu cukru, cholesterolu, minerálů či hormonů v krvi. Někdy si ho vyžádá praktický lékař pro dospělé nebo dětský lékař v rámci preventivní prohlídky, jindy může odběr krve pomoci při diagnostice a sledování léčby. Objednejte se k nám do příjemného rodinného prostředí.

U nás vám provedeme následující testy krve:

 • krevní testy na vitamíny a minerály (cena odběru krve je individuálně stanovena v závislosti na konkrétním druhu odběru),
 • krevní testy v těhotenství - například test těhotenské cukrovky (OGTT - orální glukózový toleranční test),
 • krevní testy na alergii, oreliózu a klíšťovou encefalitidu,
 • biochemické vyšetření krve,
 • preventivní krevní testy,
 • předoperační vyšetření krve,
 • krevní testy na rakovinu (takzvané onkomárkry),
 • jaterní testy, na cholesterol, na mononukleózu, slinivku,
 • krevní testy na drogy,
 • testy na pohlavně přenosné choroby, plicní chlamydie,
 • kardiologické markry,
 • test na protilátky, žloutenku, tetan,
 • test krevní skupiny
 • a mnoho dalšího...

Preventivní balíčky laboratorních a krevních testů

Preventivní balíčky laboratorních a krevních testů

Laboratorní vyšetření krve bez doporučení lékaře

V ATODA Medical máte možnost podstoupit kompletní vyšetření krve samoplátce bez potřeby doporučení od lékaře. Chceme vám dopřát možnost aktivně sledovat svůj fyzický stav a získat cenné informace o vašem zdravotním stavu.

Stačí nás kontaktovat a domluvit si termín odběru krve dle vašich potřeb a preferencí. Našim klientům nabízíme nejen různé druhy odběrů, ale také kompletní vyšetření celého těla. Poskytujeme  komplexní lékařskou péči pod jednou střechou a díky spolupráci všech oddělení vám v případě nálezu doporučíme správnou léčbu a zařídíme pro vás i jakoukoliv následnou péči.

Odběry krve (Praha) odhalí možná rizika včas

Správně provedená preventivní prohlídka u praktického lékaře by měla vždy zahrnovat odběr krve (samoplátce či pojištěnce). Odběry krve poskytují lékaři hlubší přehled o vašem zdravotním stavu a mohou včas odhalit možná rizika, i když se zpočátku nemusí projevovat žádné příznaky. Nejčastěji se jedná o imunologické problémy, potíže týkající se srážlivosti krve, lékař může diagnostikovat boreliózu nebo změřit špatné hodnoty pro ledviny.

Právě díky krevním testům může být prevence komplexnější a následné péče lépe přizpůsobená vašim individuálním potřebám. Jde nám zejména o vaši spokojenost. Termíny nabízíme bez dlouhých čekacích lhůt na přesný čas. Nechceme, abyste trávili celý den čekáním v čekárně. Můžete si tak rezervovat konkrétní termín a užívat si ušetřený čas.

Kompletní rozbor krve (cena a procedura)

Jak probíhají kompletní krevní testy? Cena vám bude prezentována transparentně, již od samotného počátku návštěvy.

Samotný odběr krve je rutinní lékařský postup, při kterém se sterilní jehlou provádí vpich do žíly, obvykle na paži. Poté se odebere potřebné množství krve, ať už pro základní analýzu, celkové (komplexní) odběry, či testy na protilátky.

Vše trvá krátkou chvilku, po odběru se místo vpichu sterilně ošetří a zakryje sterilním obvazem. Odebraná krev pak putuje do laboratoře, přičemž výsledky vám budou k dispozici v průběhu několika hodin až dnů (dle typu testu) od provedení odběru. Díky využití moderních technologií a pokročilých přístrojů v ATODA Medical vám budou některé výsledky dostupné prakticky okamžitě.

Máte dotaz? Nebo se chcete objednat? Napište nám!
Naši pacienti nejvíce oceňují
photo
Malika Inogamova
starstarstarstarstar
Příjemné prostředí, pěkný personál, rychle zajištění termínu a kvalitně vyšetření. Všecko je na vysoké úrovni, děkuji že se na Vás mužů obrátit s jakým koliv problémem a vždy dostanu kvalitnou péči !
photo
Barbora Hrtáňová
starstarstarstarstar
Rychlost, pečlivost, skvělý přístup !
Zpráva
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.