Jak se zbavit tuku na břiše a bocích? Liposukce břicha Praha

Jak se zbavit tuku na břiše a bocích, když ani cvičení a nejúčinnější redukční diety nepomáhají? Ať už se jedná o odstranění tuku z břicha u mužů či u žen, máme pro vás dokonalé řešení.

Ještě donedávna byla jediným řešením invazivní metoda, tj. chirurgický zákrok, kterou množství lidí odmítalo. Diskuze o tom, zda je chirurgický zákrok vhodným řešením, už nadále nejsou na stole. V současnosti totiž existuje neinvazivní, šetrné a levné řešení, pomocí kterého lze dosáhnout dokonalých výsledků. Co je, kolik stojí a jak funguje neinvazivní liposukce břicha?

 

Jak funguje neinvazivní liposukce břicha + cena

Proč někteří lidé vůbec zvažují liposukce? Břicho je často problémovou partií, kde se shromažďuje tuk. Neinvazivní liposukce břicha pomáhá lidem cítit se sebevědomě a zhubnout v oblasti břicha i boků. Tento skoro bezbolestný zákrok je vhodný pro muže i ženy od 18 let. Běžně vždy zpočátku vyhodnotíme stav pacienta, určíme vhodný postup léčby a předběžný odhad množství opakování.

A kolik stojí liposukce břicha? Cena neinvazivní formy, která spočívá v odsávání tuku z břicha, začíná pouze na 6 000 korunách.

VELMI KRÁTKÁ ČEKACÍ DOBA
VELMI KRÁTKÁ ČEKACÍ DOBA
<p>Objednání na přesný čas – Žádné čekání</p>

Objednání na přesný čas – Žádné čekání

<p>Lékaři mají dostatek času se vám věnovat</p>

Lékaři mají dostatek času se vám věnovat

Příjemné domácí prostředí
Příjemné domácí prostředí

 

Odsátí tuku z břicha: cena zákroku a výhody

Už dobře víte, jak se zbavit podkožního tuku na břiše. Láká vás tedy liposukce břicha? Ceník sice na našich stránkách nenajdete, neboť se cena může lišit individuálně dle stavu a přání pacienta, ale rádi s vámi vše prodiskutujeme a cenu vám následně dopředu sdělíme. Vždy se ohlížíme na veškeré požadavky našich klientů, jejich zkušenosti s Atoda Medical jsou tak vždy pozitivní.

 

Odstranění tuku z břicha během chvilky, po léčbě se můžete okamžitě vrátit domů

Jak vidíte, cena liposukce břicha není vysoká, bezkonkurenční výhodou je navíc právě téměř bezbolestná neinvazivní liposukce v podobě odbourání přebytečného tuku a posílení pokožky. Metoda rozpuštění tuku prováděná bez zásahu do těla pacienta umožňuje pacientům se okamžitě po léčbě vrátit domů k běžným aktivitám.

Snad jsme zodpověděli vaši otázku, jak se zbavit břišního tuku a pokud vás trápí tzv. fenomén druhé brady, podívejte se také na to, jak se zbavit druhé brady.

Objednejte se ještě dnes

Chci objednat k lékaři
Recepce
oh +420 277 003 100
oh PO - PÁ 8:00 - 19:00