logo
icon
Ordinační doba
Po - Pá 7:30 - 19:00
Recepce : +420 277 003 100 Ordinační doba: Po - Pá 7:30 - 19:00

Jak se zbavit tuku na břiše a bocích? Liposukce břicha Praha

Jak se zbavit tuku na břiše a bocích, když ani cvičení a nejúčinnější redukční diety nepomáhají? Ať už se jedná o odstranění tuku z břicha u mužů či u žen, máme pro vás dokonalé řešení.

Ještě donedávna byla jediným řešením invazivní metoda, tj. chirurgický zákrok, kterou množství lidí odmítalo. Diskuze o tom, zda je chirurgický zákrok vhodným řešením, už nadále nejsou na stole. V současnosti totiž existuje neinvazivní, šetrné a levné řešení, pomocí kterého lze dosáhnout dokonalých výsledků. Co je, kolik stojí a jak funguje neinvazivní liposukce břicha?

 

Jak funguje neinvazivní liposukce břicha + cena

Proč někteří lidé vůbec zvažují liposukce? Břicho je často problémovou partií, kde se shromažďuje tuk. Neinvazivní liposukce břicha pomáhá lidem cítit se sebevědomě a zhubnout v oblasti břicha i boků. Tento skoro bezbolestný zákrok je vhodný pro muže i ženy od 18 let. Běžně vždy zpočátku vyhodnotíme stav pacienta, určíme vhodný postup léčby a předběžný odhad množství opakování.

A kolik stojí liposukce břicha? Cena neinvazivní formy, která spočívá v odsávání tuku z břicha, začíná pouze na 6 000 korunách.

 

Odsátí tuku z břicha: cena zákroku a výhody

Už dobře víte, jak se zbavit podkožního tuku na břiše. Láká vás tedy liposukce břicha? Ceník sice na našich stránkách nenajdete, neboť se cena může lišit individuálně dle stavu a přání pacienta, ale rádi s vámi vše prodiskutujeme a cenu vám následně dopředu sdělíme. Vždy se ohlížíme na veškeré požadavky našich klientů, jejich zkušenosti s Atoda Medical jsou tak vždy pozitivní.

 

Odstranění tuku z břicha během chvilky, po léčbě se můžete okamžitě vrátit domů

Jak vidíte, cena liposukce břicha není vysoká, bezkonkurenční výhodou je navíc právě téměř bezbolestná neinvazivní liposukce v podobě odbourání přebytečného tuku a posílení pokožky. Metoda rozpuštění tuku prováděná bez zásahu do těla pacienta umožňuje pacientům se okamžitě po léčbě vrátit domů k běžným aktivitám.

Snad jsme zodpověděli vaši otázku, jak se zbavit břišního tuku a pokud vás trápí tzv. fenomén druhé brady, podívejte se také na to, jak se zbavit druhé brady.

Máte dotaz? Nebo se chcete objednat? Napište nám!
Naši pacienti nejvíce oceňují
photo
Dorota Kremer
starstarstarstarstar
Atoda má velice příjemný a profesionální přístup ke klientovi. Snaží se najít vždy řešení, které klienta uspokojí a celý personál je maximálně vstřícný, pečlivý a ochotný.
photo
Radko Prague
starstarstarstarstar
Vyjímečná úroveň a kvalita
Zpráva
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.